ZŠ s MŠ Hôrky

Počasie

POĎAKOVANIE

Milí rodičia ďakujem za vašu ústretovosť, snahu, podporu a spoluprácu. Ďakujem za všetky tie krásne chvíle, ktoré sme spolu počas školského roku 2011/2012 zažili. Chcem vám popriať veľa pekných a pohodových dní počas prázdnin. Máte skvelé deti. Obratné, šikovné, zvedavé, hravé.... také aké majú byť. Usilovne pracovali celý školský rok. Naučili sa čítať, písať, počítať, každé dieťa urobilo obrovský pokrok. Od septembra majú za sebou kus práce. Nech si oddýchnu...:)
Všetko dobré aj do ďalšieho školského roku praje triedna pani učiteľka Mgr. Zuzana Majdišová

Výlet na Strečno

Dňa 26.6. 2012 sa žiaci 1.A a 1.B zúčastnia školského výletu na hrad Strečno.

Program:

7:20 zraz v átriu školy
7:30 odchod objednaným autobusom spred budovy ZŠ Hôrky
8:20 príchod k pltiam
8:30 - 9:30 plavba plťami
9:30 - 10:30 desiata, hry pod hradom
10:30 - 12:30 Hradná škola - organizovaný vstup do hradu
12:30 - 13:30 presun k autobusu, hry
13:45 návrat pred budovu ZŠ Hôrky

Predbežný rozpočet :
- vstupné žiaci Hradná škola 2,6 eur
- plte 2 kultúrne poukazy + 3 eurá
- autobus (doprava) 2,5 eur

V prípade zníženia počtu žiakov, náklady na dopravu sa zvýšia. Celková faktúra na autobus je 82 eur a rozpočítava sa na počet žiakov.

Žiaci sú na tento deň odhlásený zo školskej jedálne. Pribalte im dostatok pitia a jedla. Je vhodné obliecť a obuť sa športovo. Po príchode z výletu nasleduje činnnosť žiakov v ŠKD.

Je to školský výlet zahrnutý aj v pláne šk. vzdel. programu, prostrednícvom ktorého sa utužujú priateľké a kolektívne vzťahy. Do dnešného dňa však mnohí neodovzdali inf. súhlas, rsp. napísali že nesúhlasia s výletom. Prosím kontaktujte ma a dajte mi vedieť z akých dôvodov. Žiadam rodičov, aby čím prv uhradili aj náklady spojené s týmto koncoročným výletom.

Ďakujem za spoluprácu
tr. uč. Mgr. Z. Majdišová
pdf Info súhlas Hrad Strečno 0.15 MB

Poďakovanie

Ďakujem všetkým rodičom, ktorí pomohli s prípravou Dňa matiek, dosniesli občestvenie, kávičku, koláčiky, super bábovku a ďakujem aj pánu Knappovi, ktorý sa postaral o veľmi pekné fotky z tejto milej besiedky.
Fotky nájdete vo fotogalérii.
Ďakujem

www.bezkriedy.sk

Milí rodičia,
chcem vám dať do pozornosti rozbehnutú stránku vhodnú na učenie a opakovanie. Je to stránka www.bezkriedy.sk. Priebežne na nej dopĺňam pracovné listy a učebný matriál z učiva, ktoré preberáme, alebo sme sa už naučili. Žiakom som na prvú stranu žiackej knižky nalepila prihlasovancie údaje (meno a heslo). Na stránke sú aj pekné a náučné hry. Treba si len správne vybrať. Prajem veľa zábavy a trpezlivosti pri opakovaní a utvrdzovaní učiva. :)
 RSS | Mapa stránky | Prihlásiť
Webmaster | ZŠ s MŠ Hôrky, © 2010, vytvorené spoločnosťou BROS Computing, s.r.o.